Nižší vznik statické elektřiny

Různé barvy a tloušťky autofólií

Autofólie Vám přináší změnu a značné výhody. Změnou je barva okenních skel. Pod fólii může být umístěna také bezpečnostní fólie. K tónování autoskel je na výběr několik barevných odstínů. Jestliže již z výroby máte tónování autoskel, lze skla přeinstalovat na nové fólie.

Tónování v létě i v zimě

Vaše skla u předních dveří Vám změříme jejich zatmavění, a podle toho dáme fólii novou. Jestliže u Vašeho vozu máte nevyhovující fólie a máte zájem je odstranit, provedeme jejich demontáž. Autofólie jsou odolně, bez obav je můžete mýt běžným způsobem. Při troše opatrnosti vydrží v téměř původním stavu až 10 let. Po instalaci každý zákazník obdrží Atest v podobě štítku na skla. Osvědčení o provedení tónováním autoskel majitel auta překládá na STK.

Příjemné cestování

Autofólie Vám zpříjemní cestování. Jednak v letních měsících k V8m do vozu nebude pronikat ostré slunce. Navíc zabrání z části horku ve voze. Naopak v zimě přispějí k rychlejšímu rozmrazování skla a k rychlejšímu vyhřátí vozu. O kvalitě naší práci hovoří sami spokojení zákazníci.