Prohlídka datového centra zdarma

13 Říj
13.10.2011

Zajímalo vás někdy, jak vypadá takové datové centrum v reálu, jak funguje hasící zařízení, jaký je tam uvnitř hluk, teplota, výkon klimatizace apod? Nyní máte jedinečnou možnost toto spojit s prohlídkou zámku na Hluboké a udělat si výlet ve státní svátek Pátek 28.10.2011 přímo ve Wedosu v Hluboké nad Vltavou. Bližší info zde – Dny otevřených dvěří Wedos.

Vstup je zcela zdarma, a navíc v ceně jsou vstupenky na státní Zámek Hluboká, a Zoo Hluboká, což je úplně skvělá nabídka, jediný problém je, že vzdálenost je 150km od Prahy, kde já sídlím.

Proto navrhuji následující, ti co mají zájem o svoz z Prahy do datacentra Hluboká dne 28.10 (Pátek), nechť prosím napíší do komentářů (či mě na mail) – ozvu se (nezapomeňte zmínit svůj telefon). Pokuď naopak jedete z Prahy, a máte auto a můžete nabídnout svoz, prosím pište také. Já sám za sebe nabízím částku 500 Kč / osoba za cestu tam i zpět (včetně návštěvy hradu a zoo). Je to částka za kterou se dá téměř pořídit jízdné vlakem či autobusem – nicméně já ji raději dám za svoz autem, které nevlastním (v Praze bych jej nevyužil).

Pokuď by se shromáždilo více lidí (6 a více) a byl by nedostatek řidičů, jsem schopen z Prahy zařídit svoz (za cenu 500 Kč osoba) transportérem popřípadě mikrobusem.


Update: Hodně lidí mi psalo, že cena 500 Kč je moc, takže pokuď se nalezne levnější řidič, šup sem s tím do komentářů, za kolik nabízíte. Někdo dokonce navrhoval hromadný výlet vlakem, s tím, že na víc jízdenek je sleva, nicméně toto není možné, neboť datové centrum se nachází 2,5 km od vlakového nádraží.
Zobrazeno: 1413x


Další články:
  • http://freebit.cz Kohy

    Rád bych se tam zajel podívat, ale chytla mě chřipka. Škoda… :)

  • Martin Hruska

    Jakým transportérem se pojede? Jestli legendárním OT 64, tak rozhodně jedu!

  • http://www.zkusmo.cz SMO

    Doufám, že dorazíte. Pokud ano, tak se tam uvidíme. :-) Používáte-li sociální sít Twitter, tak neváhejte a tweetuje s hastagem #dodwedos2011 a sledujte tweety na DOD WEDOS WALL. http://www.zkusmo.cz/dodwedos2011/

Starší příspěvky:
freebsd-devil
Jak vás oškubat instalací FreeBSD

Mnozí dodavatelé zneužívají toho, že ne každý ví, že FreeBSD je systém zdarma. Když vám někdo nainstaluje Linux, který je...

Zavřít